Šošovky BlueControl...pre ešte lepší komfort v digitálnom svete. Vaše oči si kvalitu zaslúžia! /viac info v novinkách/

Okuliarové obruby

Okuliare sú najstaršou, najviac rozšírenou a najspoľahlivejšou pomôckou na korekciu zrakovej vady. Spĺňajú nielen optické a estetické požiadavky, no dotvárajú aj celkový imidž svojho nositeľa. To isté platí aj pre okuliarové šošovky  ktorý v spojení s okuliarovým rámikom tvorí stabilný celok.

Pre dlhodobé používanie a  optimálnu zrakovú pohodu musia byť okuliarové šošovky vyrobené t.z. opracované tak, aby zväzok lúčov dopadol presne na žltú škvrnu oka.  Optik pred zhotovením okuliarov musí presne zmerať anatomické parametre ich nositeľa. Do okuliarového rámu sa okuliarové šošovky osadia na základe týchto parametrov. Okuliare kupované ako hotové  sú určené len na krátkodobé používanie (30 min. - predovšetkým na čítanie). Ľudia, ktorí dlhodobo používajú takéto okuliare mávajú bolesti hlavy, trpia únavou a majú problém zvyknúť si na nové okuliare. Často pri ich jednoduchej očnej chybe nie je možné dosiahnuť plnú zrakovú ostrosť.

Súčasne vyrobené  okuliarové rámy sú mimoriadne ľahké, pružné a v prípade potreby takmer neviditeľné. Spĺňajú všetky parametre pre dlhodobé používanie či zo zdravotného hľadiska alebo estetiky. Používanie okuliarov týmto dostáva nový rozmer. Ne ide už o predmet, ktorý na tvári prekáža či obťažuje, ale o módny doplnok, ktorý prináša aj lepšiu kvalitu videnia.Okuliare nového tisícročia, to sú nové materiály a technológie vyvinuté pôvodne pre kozmické či vojenské účely. Moderné výrobné technológie na výrobu komponentov i samotných okuliarov zaručujú dokonalú presnosť a kvalitu konečného výrobku.

Naša ponuka obsahuje veľké množstvo modelov okuliarových rámov,  od tradičných európskych i svetových výrobcov.

ADIDAS, ANNA HICKMAN,   ARISTAR,   BULGARI,  CELINE DION,  DANIEL SWAROVSKI,  DAVIDOFF,    ELLE,    ESPRIT,  FLAIR,     HUGO BOSS,   HUMPHREYS,   CHARMANT,  CHRISTIAN LACROIX,   JAGUAR,  JOOP,    LONGINES,  MARCO o POLO, MARCOLIN,  MENRAD,  METZLER,     PUMA,  REEBOK,  RENE LEZARD,  RODENSTOCK,  SEIKO,  SHISEIDO,  SILHOUETTE,  TAG HEUER,  TOM TAILOR, TONI GARD,  TRUSSARDI,  VANNI, VALMAX,  VOGUE, ZEISS a ďalšie .

Výberu okuliarových rámov venujte dostatok času a podľa potreby si nechajte aj  odborne  poradiť !
Okuliare už dávno nepatria len medzi doplnky, ale sú výraznou súčasťou Vášho imidžu a  odrazom Vašej osobnosti.

Ak už okuliare potrebujete, či na blízko alebo na diaľku my nájdeme pre Vás riešenie.